Jsme specializovanou autodopravní společností, která se zaměřuje na přepravu potravin. Naše služby jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky pro bezpečnost, čistotu a zachování kvality potravin během celého přepravního procesu.

Nabízíme následující služby:

  1. Chlazená přeprava: Jsme vybaveni moderními vozidly s chladicími systémy, které umožňují udržovat požadovanou teplotu během celého přepravního procesu. To zajišťuje, že vaše potraviny jsou skladovány a doručovány v optimálních podmínkách.
  2. Dodržování hygienických standardů: Jsme pečlivě seznámeni s hygienickými požadavky a standardy pro přepravu potravin. Naši řidiči jsou školeni v oblasti hygieny a dodržují veškerá předepsaná opatření, aby se minimalizovalo riziko kontaminace potravin.
  3. Sledování teploty: Naše vozidla jsou vybavena pokročilými systémy sledování teploty, které umožňují neustálé monitorování a záznam teploty během přepravy. To nám umožňuje poskytnout důkaz o tom, že potraviny byly správně skladovány a přepravovány v požadovaných teplotních podmínkách.
  4. Flexibilita a spolehlivost: Rozumíme významu časového plánu a spolehlivé dodávky potravin. Naše služby jsou navrženy tak, aby byly flexibilní a přizpůsobitelné vašim potřebám, abychom zajistili dodání potravin včas a bezpečně.
  5. Bezpečnost potravin: Věnujeme maximální pozornost bezpečnosti potravin. Jsme si vědomi předpisů a směrnic týkajících se přepravy potravin a vždy se snažíme zajistit, aby byly dodrženy veškeré normy a požadavky na ochranu potravinového řetězce.

Zahrnujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu